Team

 

Directie Ineke Jousma
Jan Tieman
maandag, woensdag
maandag t/m donderdag
Groep 1 juf Henja Snoeijer-van Linge
maandag, dinsdag, woensdag
juf Liesbeth Faber
donderdag, vrijdag
Groep 2 juf Annita Vlaskamp
maand, dinsd, donderd, vrijd
juf Liesbeth Faber
woensdag
Groep 3 juf Marleen Kieft
maandag, donderdag, vrijdag
juf Jeannine Klein Woolthuis
dinsdag, woensdag
Groep 4 juf Gerrie Booij-Stobbelaar
maandag t/m donderdag
juf Jeannine Klein Woolthuis
vrijdag
Groep 5 juf Susanne Haarbrink
maandag t/m woensdag
juf  Britt Westendorp (WPO)
donderdag, vrijdag
Groep 6 juf Sandra Meulenbelt
maandag t/m vrijdagmorgen
juf Fayette Boom
donderdag, vrijdagmiddag
Groep 7 meester Jan Rossing
maandag, gedeelte donderdag, vrijdag
juf Margaret Bouwmeester
dinsdag, woensdag, gedeelte donderdag
Groep 8 juf Margriet Molenwijk
maandagmorgen t/m vrijdag
juf Fayette Boom
maandagmiddag
Intern begeleider Jan Tieman
Didactisch coach Jan Tieman
Taalcoördinator Sandra Meulenbelt
Rekenspecialist Margaret Bouwmeester-Vlietstra
Gedragsspecialist Fayette Boom
Jonge Kind specialist Annita Vlaskamp
Ondersteuning Passend
Onderwijs plusgroep
Fayette Boom
Administratief
medewerker
Hennie in de Wal-Rechterschot maandag- en woensdagmorgen
Conciërge André Veltmaat maandag, dinsdag
Cultuur coördinator Margaret Bouwmeester-Vlietstra
Contactpersoon
klachtenregeling
Marleen Kieft
Jan Rossing
ICT/website Harry Mesken
Ondersteuning onderwijs Marijke den Hollander
Ondersteuning NT2
onderwijs
Monique Vetker

 

Ineke Jousma

Ineke Jousma

Directeur

Jan Tieman

Jan Tieman

Adjunct directeur,
Intern begeleider

Anita Vlaskamp

Anita Vlaskamp

Groepsleerkracht groep 2
Jonge Kind specialist

Liesbeth Faber,

Liesbeth Faber,

Groepsleerkracht groep 1 en 2

Henja Snoeijer-Van Linge

Henja Snoeijer-Van Linge

Groepsleerkracht groep 1

Fayette Boom

Fayette Boom

Groepsleerkracht groep 6 en 8
Ondersteuning Passend Onderwijs plusgroep
Gedragsspecialist

Jeannine Klein Woolthuis

Jeannine Klein Woolthuis

Groepsleerkracht groep 3 en 4

Gerrie Booij

Gerrie Booij

Groepsleerkracht groep 4

Sandra Meulenbelt

Sandra Meulenbelt

Groepsleerkracht groep 6
Taalcoördinator

Marleen Kieft

Marleen Kieft

Groepsleerkracht groep 3
Contactpersoon klachtenregeling

Susanne Haarbrink

Susanne Haarbrink

Groepsleerkracht groep 5

Margaret Bouwmeester

Margaret Bouwmeester

Groepsleerkracht groep 7
Rekenspecialist
Cultuurcoördinator

Jan Rossing

Jan Rossing

Groepsleerkracht groep 7
Contactpersoon klachtenregeling

Margriet Molenwijk

Margriet Molenwijk

Groepsleerkracht groep 8
Intern begeleider onderbouw

Hennie in de Wal

Hennie in de Wal

Administratieve medewerker

André Veltmaat

André Veltmaat

Conciërge

© 2016 Openbare basisschool Heidepark | Privacyverklaring